Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
Spolu 0,00 €

Pokladňa

+421 917 99 66 71

Jazyk sk | €

 

 

Pravidlá Akcie "DARUJEME" pre Facebook fanúšikov VašeKabelky.sk

   

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

 


 

1.  Akcia "Darujeme" prebieha na prezentačnej stránke VašeKabelky.sk v lokalite Facebook.

 

2.  Zameraním Akcie "Darujeme" je ponúknuť zákazníkom kabelku alebo peňaženku zo sortimentu VašeKabelky.sk ako reklamnú vzorku Zdarma.


3.  Reklamnú vzorku darujeme náhodne vybranému záujemcovi - fanúšikovi VašeKabelky.sk. Nezabudnite si nastaviť "Dostávať upozornenia", aby Ste sa o svojej výhre hneď dozvedeli:


VašeKabelky.sk Facebook

 

4.  Za prejav záujmu o reklamnú vzorku Zdarma považujeme akúkoľvek formu dobrovoľnej aktivity záujemcu - fanúšika na prezentačnej stránke VašeKabelky.sk (napr. Páči sa mi, Komentovať, Zdielať)

 

5.  Záujemca, ktorý chce vyhrať kabelku podľa vlastného výberu, vloží do komentára link vybranej kabelky. Výherca vždy získa kabelku podľa svojho výberu - pokiaľ je kabelka v obchode dostupná. Nedostupnú/ vypredanú kabelku nahradíme iným podobným druhom. Výhry dodatočne nevymieňame!


6.  Do losovania sú zaradení všetci záujemci, ktorí prejavia aktivitu (Páči sa mi, Komentovať, Zdieľať) v období od vyhlásenia súťaže do zverejnenia výsledkov. Maximálny limit príspevkov pre jedného záujemcu nie je určený. Losovanie prebieha automaticky, pomocou externej aplikácie.


7. Výsledky sú oznámené vždy o 18h. Oznámený výherca sa musí o výhru prihlásiť do 7 dní od vyhlásenia, po tomto termíne je výhra premlčaná.

 

8.  Záujemca o reklamnú vzorku musí byť osoba staršia ako 18 rokov, s trvalým pobytom v Slovenskej republike alebo v Českej republike.

  

9.  Prehlasujeme že spoločnosť Facebook nie je zodpovedná za priebeh Akcie "Darujeme". Potvrdzujeme, že Akcia "Darujeme" nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, propagovaná ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.Držíme Vám palce!

 

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

 


  

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím náš Zákaznícky servis, alebo volajte 0917 99 66 71. Radi Vám pomôžeme.

  

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod!© VašeKabelky.sk, Lokies s.r.o. Platné od 1. januára 2016


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop