Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Jazyk sk | €

 

Garancia vrátenia peňazí na VašeKabelky.sk

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod


 

 

Podľa platných zákonov SR (§7 ods.1 zákona č. 102/2014 Z.z.) je kupujúci oprávnený odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

 

 


Lehota na vrátenie tovaru VašeKabelky.sk je predĺžená na 30 dní!

 

 

 

V prípade, ak Vám zakúpený tovar nevyhovuje, alebo nesplnil Vaše očakávanie, môžete ho vrátiť do 30 dní odo dňa prevzatia bez udania dôvodu.

Pri vrátení tovaru postupujte prosím nasledovne:

 

 

 

1. Vrátený tovar musí byť v nepoškodenom originálnom balení, opatrený s originálnym štítkom od výrobcu a všetkými ochrannými prvkami nového tovaru, ako sú fóliové obaly rúčok alebo výstupných častí a pod., v závislosti od konkrétneho druhu výrobku.
2. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru, ktorý je priložený v každej zásielke.
3. Odošlite tovar do 30 dní na adresu našej prevádzky: VašeKabelky.sk, Palárikova 8, 949 01 Nitra, Slovenská republika. Zásielku odoporúčame poslať ako doporučený balík alebo list (zásielka do 1000g). Neposielajte zásielky formou dobierky!

 

 


VašeKabelky.sk GARANTUJÚ vrátenie peňazí za tovar aj s poštovným, bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa vrátenia tovaru!Peniaze Vám vrátime bezhotovostným prevodom na účet, ktorý uvediete vo formulári na vrátenie tovaru.Podrobné informácie o vrátení alebo výmene tovaru na VašeKabelky.sk nájdete: Všeobecné obchodné podmienky

 

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím náš Zákaznícky servis, alebo volajte 0917 99 66 71. Radi Vám pomôžeme.

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod


VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod!© VašeKabelky.sk, Lokies s.r.o.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop