Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
Spolu 0,00 €

Pokladňa

+421 917 99 66 71

Jazyk sk | €
 • kabelky
 • spolocenske-kabelky
 • penazenky
 • lakovane-kabelky
 • lacne-kabelky
 • Kabelka malá Crossbody Bita, biela 15928
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka malá Crossbody...

  Štýlová malá Crossbody kabelka z eko kože, na prednej strane ozdobená zlatou kovovou brošňou, disponuje dvoma prednými postrannými vreckami uzatváranými so zlatými zipsami, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v bielom prevedení.

  18,82 €
 • Kabelka veľká a la Doctor, čierna 17089
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka veľká a la...

  Moderná veľká dámska kabelka z eko kože s dvojitými rúčkami, na prednej strane ozdobená zlatou kovovou brošňou, v superior kvalite vypracovania línií kontrastného lemovania, kabelka v čiernom prevedení.

  31,62 €
 • Kabelka na rameno s potlačou Batty, biela 17152
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka na rameno s...

  Štýlová veľká Tote dámska kabelka z eko kože s ozdobným príveskom, kabelka má na prednej strane modernú potlač motýľov a kvetov, disponuje veľkými dvojitými rúčkami pre pohodlnú manipuláciu, kabelka v bielom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka crossbody Rosie, biela 17355
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka crossbody...

  Moderná crossbody dámska kabelka z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, na prednej strane ozdobená s veľkým preklopným krídlom s kovovým lemom a s plošnou perforáciou materiálu, kabelka v bielom prevedení.

  17,63 €
 • Kabelka lakovaná s mašľou Lumi, červená 15867
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka lakovaná s...

  Elegantná lakovaná Satchel dámska kabelka z eko kože so zlatým kovaním, ozdobená romantickou mašľou ako visiaci prívesok, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v červenom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka Tote s rúčkami Depa, čierna 17146
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Tote s rúčkami...

  Štýlová Tote dámska kabelka z eko kože so zlatým kovaním v tvare V, disponuje veľkými dvojitými rúčkami pre pohodlnú manipuláciu, v superior kvalite remeselného spracovania, kabelka v čiernom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka strapcová na rameno Tufa, žltá 17309
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka strapcová na...

  Moderná veľká strapcová dámska kabelka na rameno z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, na prednej aj zadnej strane ozdobená s dlhými strapcami, disponuje s krátkou rúčkou s ozdobným kovaním pre pohodlnú manipuláciu a s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v žltom prevedení.

  22,83 €
 • Kabelka perforovaná s taštičkou Exka, čierna 17497
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka perforovaná s...

  Exkluzívna veľká dámska kabelka z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, ozdobená modernou celoplošnou veľkou perforáciou, doplnená  s vnútornou taštičkou uzatváranou magnetickým klipom, taštička v metalicky zlatom prevedení,...

  28,29 €
 • Kabelka s kovovým rámom Aris, čierna 16022
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka s kovovým rámom...

  Elegantná dámska kabelka z lakovanej eko kože so zlatým kovovým rámom, uzatváraná klipovým uzáverom s veľkými dekoratívnymi kryštáľovými kameňmi, dvojité rúčky umožňujú nosiť kabelku pohodlne prevesenú na predlaktí, je doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v čiernom...

  31,62 €
 • Kabelka crossbody malá Look, biela 17597
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka crossbody malá...

  Moderná malá crossbody dámska kabelka z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, ozdobená preklopným krídlom s prevliekacími šnúrkami a so zlatým kovaním, kabelka má štýlové kontrastné lemovanie, interiér je uzatváraný na zips, kabelka v bielom prevedení.

  19,97 €
 • Kabelka perforovaná s taštičkou Emka, sivá 17515
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka perforovaná s...

  Exkluzívna veľká dámska kabelka z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, ozdobená modernou veľkou perforáciou, doplnená  s vnútornou taštičkou uzatváranou na zips, kabelka disponuje s dvojitými rúčkami pre...

  28,29 €
 • Kabelka Tote na rameno Terie, bordová 16415
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Tote na rameno...

  Moderná dámska kabelka typ Tote s deleným interiérom, povrchová úprava imitácia hadej kože, uzatváraná vo vrchnej časti na zips, disponuje s dlhými dvojitými rúčkami, kabelka v bordovom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka Hobo na rameno Jure, červená 17689
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Hobo na rameno...

  Štýlová Hobo dámska kabelka na rameno z eko kože so zlatým kovaním, s krátkymi rúčkami a dlhým odnímateľným ramienkom, vo vrchnej časti uzatváraná na zips, kabelka v červenom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka dizajnová Imma, čierna 16342
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka dizajnová Imma,...

  Elegantná dizajnová Tote dámska kabelka z eko kože, vo vrchnej časti ozdobená véčkovým zlatým kovaním, v hornej časti uzatváraná na zips, má krátke praktické rúčky, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v čiernom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka lakovaná s kvetmi Flo, biela 16018
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka lakovaná s...

  Elegantná lakovaná dámska kabelka z eko kože so zlatým kovaním a s potlačou kvetov, ozdobená zlatým kovaním na preklopnom krídle, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v bielom prevedení.

  26,78 €
 • Kabelka Tote s brošňou Lyma, sivá 17328
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Tote s brošňou...

  Trendy dámska kabelka z eko kože s deleným interiérom, na prednej strane ozdobená zlatou kovovou brošňou a v rúčkovej oblasti zlatým kovaním, vo vrchnej časti uzatváraná na zips, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v sivom prevedení.

  26,78 €

Kabelky, peňaženky, bižutéria

 

 

 

  kabelky, kabelky novinky, lacne kabelky, damske kabelky  kabelky, kabelky.sk, kozene kabelky, top kabelky

 

  

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

 

 

 

 

Darčekové poukážky VašeKabelky.sk 

 

 

 

 

lacné kabelky, lacné peňaženky

 

 

 

 

Kabelky sú osobité módne doplnky s mnohonásobným využitím. Prvotným poslaním je nesporne dokresliť celkový módny vzhľad ženy, ale dámske kabelky súčasne poskytujú žene útočisko aj na odkladanie všetkých tajností, nevyhnutností, či pre drobné nákupy.

 

Kabelka sprevádza ženy od nepamäti, vývojom ľudstva sa stala neoceniteľným pomocníkom. Módne ženy dnešnej doby pre úspešné zvládnutie pracovných povinností a súčasne aj na napĺňanie svojich záujmov, potrebujú naraz aj viac ako iba jednu kabelku.

 

Lacné kabelky vo všetkých typových a farebných prevedeniach za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

 

Spoločenské kabelky sú pri slávnostných príležitostiach nezameniteľnou súčasťou večerného outfitu všetkých žien, sú výrazným skvejúcim sa šperkom v rukách, podčiarkujú výnimočnosť slávnostného okamihu.


Spoločenská kabelka najčastejšie dopĺňa spoločenské šaty dámy najmä farebne a štýlovo. Neobávajte sa však aj módnych noviniek, keď saténovú róbu doplníte extravagantnou kabelkou s lebkou, stanete sa zaraz módnou ikonou pre Vaše okolie.

 

Peňaženky sú taktiež veľmi dôležitým pomocníkom všetkých žien, od najmladšej po najstaršiu generáciu.

Dámske peňaženky nás sprevádzajú pri každodenných nákupoch, v ideálnom prípade by mali byť dostatočne robustné a odolné, mali by oddane slúžiť, usporiadané praktickými priehradkami pre všetky dôležité nevyhnutnosti.


Peňaženka napriek svojej vysokej úžitkovej hodnote môže byť aj drahokamom v rukách ženy, môže žiariť a iskriť zároveň, ako výrazný módny doplnok.


Lacné peňaženky posledných módnych trendov v mnohých štýlových vyhotoveniach, kožené peňaženky, lakované peňaženky za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

 

Bižutéria tohtoročnej kolekcie prináša pre módne ženy a dievčatá obrovskú rozmanitosť. Sezóna 2014 potvrdzuje úspešný hit náramky Shamballa a náušnice Shamballa. Naďalej sú tromfami náušnice pierka a náhrdelníky pierka. Farebné hodinky módnych motívov doplnia Váš štýl.


Lacná bižutéria zmení Váš vzhľad s minimálnym úsilím a korunuje Vás kráľovnou spoločnosti.

 

VašeKabelky.sk sú Vaše!

 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop