Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
Spolu 0,00 €

Pokladňa

+421 917 99 66 71

Jazyk sk | €
 • kabelky
 • lakovane-kabelky
 • lacne-kabelky
 • spolocenske-kabelky
 • penazenky
 • Kabelka Carla Berry na rameno Pem, čierno zlatá 18020
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna veľká kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená metalickým povrchom, disponuje s praktickými dvojitými rúčkami, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  37,63 €
 • Kabelka perforovaná s taštičkou Ojka, béžová 17644
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka perforovaná s...

  Exkluzívna dámska kabelka z eko kože vysokej kvality so vzhľadom pravej kože, ozdobená modernou celoplošnou veľkou perforáciou, doplnená  s vnútornou taštičkou uzatváranou magnetickým klipom, kabelka disponuje s...

  19,97 €
 • Kabelka Monnari elegant Boom, zlatá metalická 18118
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Monnari elegant...

  Exkluzívna metalická kabelka Monnari z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním na úchyte rúčok, kabelka v striebornom metalickom prevedení.

  44,78 €
 • Kabelka malá Crossbody Bita, biela 15928
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka malá Crossbody...

  Štýlová malá Crossbody kabelka z eko kože, na prednej strane ozdobená zlatou kovovou brošňou, disponuje dvoma prednými postrannými vreckami uzatváranými so zlatými zipsami, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v bielom prevedení.

  18,82 €
 • Kabelka na rameno s potlačou Batty, biela 17152
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka na rameno s...

  Štýlová veľká Tote dámska kabelka z eko kože s ozdobným príveskom, kabelka má na prednej strane modernú potlač motýľov a kvetov, disponuje veľkými dvojitými rúčkami pre pohodlnú manipuláciu, kabelka v bielom prevedení.

  21,53 €
 • Kabelka Hobo na rameno Jure, červená 17689
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Hobo na rameno...

  Štýlová Hobo dámska kabelka na rameno z eko kože so zlatým kovaním, s krátkymi rúčkami a dlhým odnímateľným ramienkom, vo vrchnej časti uzatváraná na zips, kabelka v červenom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka lakovaná s kvetmi Flo, biela 16018
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka lakovaná s...

  Elegantná lakovaná dámska kabelka z eko kože so zlatým kovaním a s potlačou kvetov, ozdobená zlatým kovaním na preklopnom krídle, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v bielom prevedení.

  22,83 €
 • Kabelka Monnari luxusná Boom, čierno zlatá 18116
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Monnari luxusná...

  Exkluzívna veľká kabelka Monnari z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním, disponuje s dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  44,78 €
 • Kabelka David Jones crossbody Dadka, modrá 18185
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka David Jones...

  Štýlová crossbody kabelka David Jones z eko kože, dizajnovo ozdobená predným postranným vreckom s metalickou aplikáciou a s metalickým dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v modrom prevedení.

  25,93 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Vak, oceľová 18163
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka - vak na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená sťahovacou šnúrkou, kabelka v oceľovom prevedení.

  38,28 €
 • Dámska kabelka Tote, čierna 10990
  AKCIA! SKLADOM

  Dámska kabelka Tote,...

  Elegantná dámska kabelka kožená typ Tote, povrchová úprava hladká eko koža, uzatváraná vo vrchnej časti zipsom. Kabelka je doplnená dvojitými rúčkami s výrazným lemovaním a dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v čiernom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka metalická na rameno Ohen, červená 18281
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka metalická na...

  Štýlová veľká dámska kabelka na rameno z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená s priečnymi metalickými pásikmi, doplnená s dlhým odnímateľnám ramienkom, kabelka v červenom prevedení.

  29,95 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Piaf, hnedá 18162
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená priečnou zlatou retiazkou a zlatým prevedením vnútorných detailov, disponuje s dlhým ramienkom, kabelka v hnedom prevedení.

  37,63 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Sas, čierno zlatá 18023
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená priečnym zipsom, disponuje s dlhým ramienkom, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  37,63 €
 • Kabelka Tote na rameno Terie, čierna 16418
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Tote na rameno...

  Moderná dámska kabelka typ Tote s deleným interiérom, povrchová úprava imitácia hadej kože, uzatváraná vo vrchnej časti na zips, disponuje s dlhými dvojitými rúčkami, kabelka v čiernom prevedení.

  28,91 €
 • Kabelka Flora & Co elegant Luxe, bordová 18098
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Flora & Co...

  Exkluzívna francúzska kabelka Flora & Co z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním na úchyte rúčok, doplnená s dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v bordovom prevedení.

  38,28 €

Kabelky, peňaženky, bižutéria

 

 

 

  kabelky, kabelky novinky, lacne kabelky, damske kabelky  kabelky, kabelky.sk, kozene kabelky, top kabelky

 

  

   

 

 

Darčekové poukážky VašeKabelky.sk 

 

 

 

 

lacné kabelky, lacné peňaženky

 

 

 

 

Kabelky sú osobité módne doplnky s mnohonásobným využitím. Prvotným poslaním je nesporne dokresliť celkový módny vzhľad ženy, ale dámske kabelky súčasne poskytujú žene útočisko aj na odkladanie všetkých tajností, nevyhnutností, či pre drobné nákupy.

 

Kabelka sprevádza ženy od nepamäti, vývojom ľudstva sa stala neoceniteľným pomocníkom. Módne ženy dnešnej doby pre úspešné zvládnutie pracovných povinností a súčasne aj na napĺňanie svojich záujmov, potrebujú naraz aj viac ako iba jednu kabelku.

 

Lacné kabelky vo všetkých typových a farebných prevedeniach za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

 

Spoločenské kabelky sú pri slávnostných príležitostiach nezameniteľnou súčasťou večerného outfitu všetkých žien, sú výrazným skvejúcim sa šperkom v rukách, podčiarkujú výnimočnosť slávnostného okamihu.


Spoločenská kabelka najčastejšie dopĺňa spoločenské šaty dámy najmä farebne a štýlovo. Neobávajte sa však aj módnych noviniek, keď saténovú róbu doplníte extravagantnou kabelkou s lebkou, stanete sa zaraz módnou ikonou pre Vaše okolie.

 

Peňaženky sú taktiež veľmi dôležitým pomocníkom všetkých žien, od najmladšej po najstaršiu generáciu.

Dámske peňaženky nás sprevádzajú pri každodenných nákupoch, v ideálnom prípade by mali byť dostatočne robustné a odolné, mali by oddane slúžiť, usporiadané praktickými priehradkami pre všetky dôležité nevyhnutnosti.


Peňaženka napriek svojej vysokej úžitkovej hodnote môže byť aj drahokamom v rukách ženy, môže žiariť a iskriť zároveň, ako výrazný módny doplnok.


Lacné peňaženky posledných módnych trendov v mnohých štýlových vyhotoveniach, kožené peňaženky, lakované peňaženky za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

 

Bižutéria tohtoročnej kolekcie prináša pre módne ženy a dievčatá obrovskú rozmanitosť. Sezóna 2014 potvrdzuje úspešný hit náramky Shamballa a náušnice Shamballa. Naďalej sú tromfami náušnice pierka a náhrdelníky pierka. Farebné hodinky módnych motívov doplnia Váš štýl.


Lacná bižutéria zmení Váš vzhľad s minimálnym úsilím a korunuje Vás kráľovnou spoločnosti.

 

VašeKabelky.sk sú Vaše!

 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop