Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
Spolu 0,00 €

Pokladňa

+421 917 99 66 71

Jazyk sk | €
 • kabelky
 • lakovane-kabelky
 • lacne-kabelky
 • spolocenske-kabelky
 • penazenky
 • Kabelka Carla Berry na rameno Piaf, hnedá 18162
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená priečnou zlatou retiazkou a zlatým prevedením vnútorných detailov, disponuje s dlhým ramienkom, kabelka v hnedom prevedení.

  37,63 €
 • Kabelka Monnari elegant Boom, zlatá metalická 18118
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Monnari elegant...

  Exkluzívna metalická kabelka Monnari z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním na úchyte rúčok, kabelka v striebornom metalickom prevedení.

  39,58 €
 • Kabelka Monnari luxusná Boom, čierno zlatá 18116
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Monnari luxusná...

  Exkluzívna veľká kabelka Monnari z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním, disponuje s dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  44,78 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Pem, čierno zlatá 18020
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna veľká kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená metalickým povrchom, disponuje s praktickými dvojitými rúčkami, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  31,33 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Vak, oceľová 18163
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka - vak na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená sťahovacou šnúrkou, kabelka v oceľovom prevedení.

  38,28 €
 • Kabelka Carla Berry na rameno Sas, čierno zlatá 18023
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Carla Berry na...

  Exkluzívna kabelka na rameno Carla Berry z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená priečnym zipsom, disponuje s dlhým ramienkom, kabelka v čierno zlatom prevedení.

  31,78 €
 • Kabelka Flora & Co elegant Luxe, bordová 18098
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Flora & Co...

  Exkluzívna francúzska kabelka Flora & Co z eko kože, dizajnovo ozdobená zlatým kovaním na úchyte rúčok, doplnená s dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v bordovom prevedení.

  38,28 €
 • Dámska kabelka Tote, čierna 10990
  AKCIA! SKLADOM

  Dámska kabelka Tote,...

  Elegantná dámska kabelka kožená typ Tote, povrchová úprava hladká eko koža, uzatváraná vo vrchnej časti zipsom. Kabelka je doplnená dvojitými rúčkami s výrazným lemovaním a dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v čiernom prevedení.

  29,07 €
 • Kabelka Hobo na rameno Jure, červená 17689
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Hobo na rameno...

  Štýlová Hobo dámska kabelka na rameno z eko kože so zlatým kovaním, s krátkymi rúčkami a dlhým odnímateľným ramienkom, vo vrchnej časti uzatváraná na zips, kabelka v červenom prevedení.

  28,91 €
 • Kabelka Marchello na rameno Pifa, taupe 18336
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka Marchello na...

  Exkluzívna kabelka na rameno Marchello z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená priečnou zlatou retiazkou a zlatým prevedením vnútorných detailov, disponuje s dlhým ramienkom, kabelka v taupe prevedení.

  39,84 €
 • Kabelka David Jones crossbody Dadka, čierna 18193
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka David Jones...

  Štýlová crossbody kabelka David Jones z eko kože, dizajnovo ozdobená predným postranným vreckom s metalickou aplikáciou a s metalickým dlhým nastaviteľným ramienkom, kabelka v čiernom prevedení.

  29,18 €
 • Kabelka malá Crossbody Bita, biela 15928
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka malá Crossbody...

  Štýlová malá Crossbody kabelka z eko kože, na prednej strane ozdobená zlatou kovovou brošňou, disponuje dvoma prednými postrannými vreckami uzatváranými so zlatými zipsami, doplnená s dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v bielom prevedení.

  17,11 €
 • Kabelka lakovaná Elegant, čierna 16425
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka lakovaná...

  Elegantná Tote dámska kabelka, povrchová úprava je lakovaná eko koža, zlaté kovové doplnky, v superior kvalite vypracovania detailov línií, vo vrchnej časti uzatváraná na zips, s veľkými dvojitými rúčkami a dlhým odnímateľným ramienkom, kabelka v čiernom prevedení.

  24,23 €
 • Kabelka metalická na rameno Ohen, hnedá 18278
  AKCIA! SKLADOM

  Kabelka metalická na...

  Štýlová veľká dámska kabelka na rameno z eko kože, v superior remeselnom spracovaní, dizajnovo ozdobená s priečnymi metalickými pásikmi, doplnená s dlhým odnímateľnám ramienkom, kabelka v coffee prevedení.

  28,96 €
 • Kabelka Loki Tote LK00103 black-gold
  AKCIA! SKLADOM NOVINKA

  Kabelka Loki Tote...

  Štýlová odľahčená Tote kabelka LOKI na rameno z eko kože, kabelka v čierno zlatom prevedení. ✔️ Delený interiér

  38,61 €

Kabelky, peňaženky, bižutéria

 

  kabelky, značkové kabelky LOKI, lacne kabelky, damske kabelky  kabelky, kabelky.sk, najkrajšie kabelky, najlacnejšie kabelky

 

  

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

 

 

Darčekové poukážky VašeKabelky.sk 

 

 

 

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod 

 

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod

 

 

 

Kabelky sú osobité módne doplnky s mnohonásobným využitím. Prvotným poslaním je nesporne dokresliť celkový módny vzhľad ženy, ale dámske kabelky súčasne poskytujú žene útočisko aj na odkladanie všetkých tajností, nevyhnutností, či pre drobné nákupy.

 

Kabelka sprevádza ženy od nepamäti, vývojom ľudstva sa stala neoceniteľným pomocníkom. Módne ženy dnešnej doby pre úspešné zvládnutie pracovných povinností a súčasne aj na napĺňanie svojich záujmov, potrebujú naraz aj viac ako iba jednu kabelku.

 

Lacné kabelky vo všetkých typových a farebných prevedeniach za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

 

Spoločenské kabelky sú pri slávnostných príležitostiach nezameniteľnou súčasťou večerného outfitu všetkých žien, sú výrazným skvejúcim sa šperkom v rukách, podčiarkujú výnimočnosť slávnostného okamihu.


Spoločenská kabelka najčastejšie dopĺňa spoločenské šaty dámy najmä farebne a štýlovo. Neobávajte sa však aj módnych noviniek, keď saténovú róbu doplníte extravagantnou kabelkou s lebkou, stanete sa zaraz módnou ikonou pre Vaše okolie.

 

Peňaženky sú taktiež veľmi dôležitým pomocníkom všetkých žien, od najmladšej po najstaršiu generáciu.

Dámske peňaženky nás sprevádzajú pri každodenných nákupoch, v ideálnom prípade by mali byť dostatočne robustné a odolné, mali by oddane slúžiť, usporiadané praktickými priehradkami pre všetky dôležité nevyhnutnosti.


Peňaženka napriek svojej vysokej úžitkovej hodnote môže byť aj drahokamom v rukách ženy, môže žiariť a iskriť zároveň, ako výrazný módny doplnok.


Lacné peňaženky posledných módnych trendov v mnohých štýlových vyhotoveniach, kožené peňaženky, lakované peňaženky za akciové ceny nájdete exkluzívne v našom obchode!

  

VašeKabelky.sk spoľahlivý obchod!

 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop